Hotel Kašperské hory Klášterský Mlýn
Hotel Klášterský Mlýn ubytování Kašperské hory Aktuální počasí skoro zataženo
Aktuální počasí
Denní tepl.: 2 °C
Noční tepl.: -2 °C
Vítr: 0 m/s
 
Doporučte tyto stránky:

Hotel Klášterský Mlýn / Kašperské hory

Hotel Klášterský Mlýn v Rejštejně se nachází uprostřed lesa nedaleko řeky Otavy, na okraji Národního parku Šumava. Hosté mohou využívat tenisové a volejbalové kurty, fitness centrum a solárium. Klášterský Mlýn nabízí hostům možnost odpočinout si v zahradě s grilem nebo si vypůjčit kola. Do lyžařského areálu Kašperské Hory dojedete autem za 10 minut. 

Rejštejn hotel Klášterský Mlýn ubytování
Hotel Klášterský Mlýn v Rejštejně nabízí prostorné dvou-, tří- a čtyřlůžkové pokoje. Každý pokoj má svoji koupelnu se sprchou a toaletou. Možnost zapůjčení dětské postýlky. K dispozici je také 1 bezbarierový pokoj. Výhled z pokojů směřuje do zahrady a okolní krajiny.

Apartmány jsou vhodné pro 2-6 osob (rozkládací gauč) a jsou vybaveny vlastní koupelnou, obývacím pokojem / jídelnou, kuchyní, prostornou ložnicí.

Klášterský Mlýn hotel v Rejštejně stravování
V hotelové restauraci Mezzo jsou připravovány pokrmy české a mezinárodní kuchyně. Za příplatek snídaně. Možnost večeře výběrem z jídelního lístku.

Hotel Klášterský Mlýn ubytování Rejštejn služby
Televizor na pokoj na požádání. Součástí areálu je restaurace, bar, kiosek, umývarna, dětské hřiště, kemp, 6A přípojka. Úschovna a půjčovna kol, pronájem lednice. Bazén, tenis, hřiště na nohejbal, volejbal, šipky, sauna, fitness, solarium, minigolf, gril, atd. K dispozici uzavřené parkoviště. Ve společných prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi připojení na Internet. Příjezd 15 - 20 hodin, odjezd 8 - 10 hodin. Ubytování se psem za poplatek.

Dovolená Rejštejn hotel Klášterský Mlýn okolí
V krásném prostředí Českého lesa na hranici Šumavy a Kašperských hor, najdete nejen hotel Klášterský Mlýn, ale i ideální místo pro pěší turistiku, cykloturistiku, rybaření atd. Mnoho kulturních památek a rozmanité prostředí poskytují jedinečnou pestrost pobytu. Také v zimě je dostatek příležitostí pro milovníky zimních sportů, mimo jiné sjezdové a běžkové lyžování.
Hotel Kašperské hory Klášterský Mlýn - K hotelu přísluší parkovištěHotel Kašperské hory Klášterský Mlýn - disponuje restauracíHotel Kašperské hory Klášterský Mlýn - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenHotel Kašperské hory Klášterský Mlýn - V hotelu je kulečníkHotel Kašperské hory Klášterský Mlýn -  je k dispozici připojení na internetHotel Kašperské hory Klášterský Mlýn -  je k dispozici letní terasaHotel Kašperské hory Klášterský Mlýn - tenis -poblíž hoteluHotel Kašperské hory Klášterský Mlýn - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Kašperské hory Klášterský Mlýn - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Kašperské hory Klášterský Mlýn - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou