Hotel Kasperske hory Klastersky Mlyn
Hotel Klastersky Mlyn ubytovanie Kasperske hory Aktuálne počasie skoro zataženo
Aktuálne počasie
Denná tepl.: 2 °C
Nočná tepl.: -2 °C
Vietor: 0 m/s
 
Odporúčajte tyto stránky:

Hotel Klastersky Mlyn / Kasperske hory

Hotel Klášterský Mlyn v Rejštejne sa nachádza uprostred lesa neďaleko rieky Otavy, na okraji Národného parku Šumava. Hostia môžu využívať tenisové a volejbalové kurty, fitnes centrum a solárium. Klášterský Mlyn ponúka hosťom možnosť oddýchnuť si v záhrade s grilom alebo si požičať bicykle. Do lyžiarskeho areálu Kašperské Hory dôjdete autom za 10 minút.

Rejštejn hotel Klášterský Mlyn ubytovanie
Hotel Klášterský Mlyn v Rejštejne ponúka priestranné dvoj-, troj-a štvorposteľové izby. Každá izba má svoju kúpeľňu so sprchou a toaletou. Možnosť zapožičania detskej postieľky. K dispozícii je tiež 1 bezbarierový izba. Výhľad z izieb smeruje do záhrady a okolitej krajiny. Apartmány sú vhodné pre 2-6 osôb (rozkladací gauč) a sú vybavené vlastnou kúpeľňou, obývacou izbou / jedálňou, kuchyňou, priestrannou spálňou.

Klášterský Mlýn hotel v Rejštejne stravovanie
V hotelovej reštaurácii Mezzo sú pripravované pokrmy českej a medzinárodnej kuchyne. Za príplatok raňajky. Možnosť večere výberom z jedálneho lístka.

Hotel Klášterský Mlyn ubytovanie Rejštejn služby
Televízor na izbu na požiadanie. Súčasťou areálu je reštaurácia, bar, kiosk, umyváreň, detské ihrisko, kemp, 6A prípojka. Úschovňa a požičovňa bicyklov, prenájom chladničky. Bazén, tenis, ihrisko na nohejbal, volejbal, šípky, sauna, fitnes, solárium, minigolf, gril, atď. K dispozícii uzavreté parkovisko. V spoločných priestoroch je zdarma dostupné Wi-Fi pripojenie na Internet. Príchod 15 - 20 hodín, odchod 8 - 10 hodín. Ubytovanie so psom za poplatok.

Dovolenka Rejštejn hotel Klášterský Mlyn okolie
V krásnom prostredí Českého lesa na hranici Šumavy a Kašperských hôr, nájdete nielen hotel Klášterský Mlyn, ale aj ideálne miesto pre pešiu turistiku, cykloturistiku, rybárčenie atď. Mnoho kultúrnych pamiatok a rozmanité prostredie poskytujú jedinečnú pestrosť pobytu. Aj v zime je dostatok príležitostí pre milovníkov zimných športov, okrem iného zjazdové a bežkové lyžovanie.
Hotel Kasperske hory Klastersky Mlyn - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Kasperske hory Klastersky Mlyn - hotel má reštauráciuHotel Kasperske hory Klastersky Mlyn - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýHotel Kasperske hory Klastersky Mlyn - V hoteli je biliardHotel Kasperske hory Klastersky Mlyn - možnosť pripojenia na internetHotel Kasperske hory Klastersky Mlyn - k dispozícii letná terasaHotel Kasperske hory Klastersky Mlyn - tenis - v blízkosti hotelaHotel Kasperske hory Klastersky Mlyn - Iybz sú vybavené televízoromHotel Kasperske hory Klastersky Mlyn - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Kasperske hory Klastersky Mlyn - Izby s vlastnou toaletou